People Watching Right Now


Dünyayı Geziyorum - Bilbao/İspanya - 17 Nisan 2016


Generating Download Link, Please wait . . .


Generated Downlodable Links


Published: 3 years ago
Alışılmış gezi programlarının dışında, farklı coğrafyaları ekranlara taşıyan Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum bu bölüm İspanya’nın kuzeyinde, Bask bölgesinde yer alan Bilbao kentindeydi.

Özlem Tunca’nın keyifli sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum bu bölümünde son yıllarda gelişen endüstrisi ve tarihi yapıları ile turistlerin odak noktası haline gelen Bilbao’yı keşfe çıktı. Bilboa’nın dar sokakları, tarihi katedralleri ile kalıcı ve modern sanat sergilerinin düzenlendiği Guggenheim Müzesi ziyareti Dünyayı Geziyorum’da. Programda ayrıca yedi sokaktan oluştuğu için Yedi Cadde adı verilen bu bölgenin İspanyol mimarisi ve kültürel dokusu yansıtıldı. Özlem Tunca meydanlar şehri olarak bilinen Bilboa’nın nostaljik atmosferine ortak olmak isteyenleri; sokak sanatçılarının, dansçıların ve ikinci el kitap sahaflarının bulunduğu Eskişehir meydanına götürdü.

Özlem Tunca ve minik gezgin Yakupcan üzüm bağı manzarası ile görenleri hayran bırakan, mağara içindeki restoranları da Dünyayı Geziyorum izleyenleri için keşfetti. Ayrıca programda İspanya mutfağının yıldızlı aşçılarının yaptığı lezzetler ekrana geldi.


comment  Comments

Kadın inat etti Madrid'e asla gitmiyor

1 month ago

What language is this? Where are you from? I am from Bilbao . I dont understand a word.

11 months ago

Turkish

7 months ago

Ücretsiz Seyahat Rehber Haritaları
www.jonurney.com

1 year ago

Allah aşkına Bilbao demek bu kadar zor mu ya... Bilboa diyip diyip durdu bütün video boyunca...En net örnek ; 37:28 / 37:49

1 year ago

kadin fenerbahce diyo adam gs futbolcularini sayiyo :D asdfghd

3 years ago

Felicidades

3 years ago

sen gidersin iyi bir kursa ingilizce öğrenirsin ama insanlığın kursu yok.onlar napsınlar.sen bizin gönlümüzün sultanısın kardeşim devam et böyle.öylede dönüp durma.:)

3 years ago

şimdi diyecek asshole yazamıyo.mal ya arkadaş der :)

3 years ago

ingilizcen berbatmış.onun onun varda noldu başı göğemi erdi.nonstop mış.onun anlayacağı dilde söyleyeyim.son of a bitch .fcking asahole.hehehehehe.

3 years ago

zorlama güzel kardeşim.karakterinden taviz verme. biz seni olduğun gibi seviyoruz.bazı kendini bilmezlerin dediklerine bakma.senin gönlün güzel.bazı şeyleri anlatmak için gülhan gibi deli deli dönmen gerekmez canım kardeşim.:)

3 years ago

ingilizcen gerçekten berbat

3 years ago

+mehmet galip hangi dakikada ingilizce konuşuyo

2 years ago

+mehmet galip kurs lan kurs
klavye sıkıntılı

3 years ago

+nonstop1 nonstop1 ingilizcenin kusu var.ama insanlığın yok.

3 years ago

bu programda çalan şarkıların isimleri nedir

3 years ago