People Watching Right Now


Kasia Moś - Flashlight (Poland) LIVE at the first Semi-Final


Generating Download Link, Please wait . . .


Generated Downlodable Links


Published: 2 years ago
Kasia Moś represented Poland at the first Semi-Final of the 2017 Eurovision Song Contest in Kyiv with the song Flashlight. If you want to know more about Kasia, go to https://eurovision.tv


comment  Comments

2019?

4 days ago

Nice boobs right there

5 days ago

Świetnie zaśpiewała często wracam do tego występu, ponieważ był bardzo doby! widać nawet publiczność :) <3

6 days ago

Sąsiad, sąsiad wege :D

1 week ago

Im crying !

3 weeks ago

No cóż. Całkowicie zmieniła brzmienie swojej piosenki, odzierając ją z tej tajemniczości, jaka była w wersji studyjnej. W rezultacie zamiast festiwalowego "Flashlight" powstał jakiś wywrzeszczany apel aktywistki PETA. Głos to nie wszystko. Liczy się otoczka, której tutaj po prostu zabrakło.

1 month ago

2:42 Saw theme
Freedom on the compositor of Saw theme

1 month ago

2 lata minęły, a ja nadal mam ciary ❤️

2 months ago

Ona jest niesamowita!!! Powinna zająć PRZYNAJMNIEJ jakieś miejsce w TOP 3!

2 months ago

Ona chyba wygrała😊💜💛💚💙❤💜💛💚💙❤

3 months ago

Niestety nie ale zajęła chyba 22 miejsce spośród 42 uczestników

5 days ago

paskudnie to zaspiewała w porównaniu z wersją studyjną, za nisko i wyjąco. aż mi wstyd było że na nią głosowałem;/

3 months ago

Again, Youtube overrated this song more than televoting could

3 months ago

SAW

5 months ago

Zjawiskowo!

5 months ago

Ale na końcu jej głos zniekształcili.... Ja pierdole... SZOK

6 months ago

Chodzi ci o to jak dziękowała?

5 months ago

Świetny występ. Jestem dumny z Kasi. Szkoda , że zajęła tylko 22 miejsce . Jak dla mnie to jest to piosenka i występ na top 10.

6 months ago

Była genialna.. Prawie dwa lata a ja wciąż wracam do tego występu! DUMA!

5 months ago

Dokladnie to byl technicznie swietny wystep ✌🇵🇱

6 months ago

Dała radę babka! Kobietka z gracją! I ta noga...

6 months ago

Gdzie ty kobietko do reklamy! Ten głos idzie w karierę grubszą!

6 months ago

Very hot girl!!!!!

6 months ago

Wspaniały głos Kasiu!!! Serdecznie pozdrawiam..:)

7 months ago

wokalnie Kasia pozamiatała niestety zero porządnej oprawy na scenie..wszystko tak jakby przypadkowe i kiczowate ..na polskich preselekcjach scena robiła wrażenie..tutaj lipa..podobnie było u Szpaka

7 months ago

Bellissima lei è stupenda la canzone

7 months ago

I feel bad to her, In her SF she had to perform 11th and in the GF 2nd :(

11 months ago

a jurorzy to mają pstro w głowie oni nie umią dobrze głosować jakbym tam poszła to byście zobaczyli bym wzięła zapas talerzy i kotletów i bym w nich rzucała zrobię tak na eurowizję 2019 kto chce iść ze mną zgłaszać się w komentarzach

11 months ago

Ja pójde

6 months ago

Magda Gessler Ja z chęcią pójdę i pomogę 😂😂

10 months ago

at the end, the instrumental was spliced ​​with "saw main theme"

11 months ago

Ale smęt.Nic tylko spać.Tragedia!!! Michał Szpak z piosenką " Color of your life " to jak narazie najlepszy wybór Polski na Eurowizję.

11 months ago

Minęło już ponad dwa lata, a widzowie dalej chętnie odsłuchują COYL ichala i nadal zachwycają się ta piękna piosenka.Oczywiscie nie wszystkim gra tak samo,ale prawda jest tez taka,ze co miesiąc odtwarza ja ponad 200tys,osób,pomimo,ze w żadnym radiu jej nie usłyszysz. Kasia zaśpiewała pięknie,ale jej piosenka,nie przypadła do gustu widzów i jak widać ,tez nie jest często odtwarzana.

6 months ago

Magdalena Brudniak Pewnie dużo masz czasu, że tracisz czas na komentowanie piosenki, która ci się nie podoba i odpisywanie na inne komentarze.

10 months ago

edyp mówiąc smęt miałam na myśli melodię.Pewnie dużo masz wolnych chwil skoro je tracisz choćby na odpisywanie na moje konentarze.

10 months ago

Wow, nazwać "Flashlight" smętem i pochwalić "Color of your life" w tym samym zdaniu... Wow.

10 months ago

Powinno dla mnie pisać Katarzyna moś

11 months ago

Występ lepszy niż oryginał

11 months ago

EDYTA KASIA MICHAL 👑💪👌 BEST HEROES OF EUROVISION FROM POLAND

11 months ago

One of the best Poland songs in history of eurovision .

11 months ago

saw?

11 months ago

Sounds like Deadpool's 2 beginning song (ashes)

1 year ago

Her music was written by Charlie Clouser or what?

1 year ago

Ахаахахаха точно как заглавная мелодия из пилы только со словами ))

1 year ago

В натуре саундтрек из "пилы"

1 year ago

great performer !!! there is great strength in her voice !!! One of the best performances at the Eurovision Song Contest, she deserves 1 place !!! Ukraine love Kasya

1 year ago

pasowałoby jak ulał do nowego Bonda

1 year ago

Bond. James Bond.

1 year ago

bosz toszto najlepsza piosenka bardzo ładne wykonanie fajnie zaśpiewała i wog Polska jak zwykle niedoceniana :-\

1 year ago

Prawdą jest, że Kasia ma kawał głosu, ale podczas Eurowizji 2017 okazało się, że to za mało, żeby osiągnąć sukces. Trzeba jeszcze mieć utwór, który spodoba się słuchaczom, a jej piosenka była zbyt trudna w odbiorze na ten konkurs, melodia mało wpadała w ucho i nie było wyraźnego refrenu. Z ta piosenką ledwo zakwalifikowała się do finału - 9 miejsce na 10. Od jurorów dostała 50 pkt, a od telewidzów raptem 69. W finale było jeszcze gorzej - 23 punkty od jurorów i 41 pkt. od telewidzów. Dla mnie miarą wukcesu piosenki nie jest ocena jurorów, bo ona niekoniecznie odzwierciedla walory utworu, czy wykonania, ale głosy telewidzów, bo ich głosy będą przekładać się na sukces rynkowy utworu. Minął rok od występu finałowego Kasi na ESC, a ilość wyświetleń tego utworu na YT jest słaba i niewiele różni się od tej sprzed roku, a to świadczy o braku większego zainteresowania tym utworem. Gromee miał niezły utwór klubowo-dyskotekowy, ale wykonanie było okropne. Lukas nie poczynił żadnych postepów wokalnych od czasu preselekcji, po prostu jest kiepskim wokalistą. Troche wstyd, że na tak wielką imprezę międzynarodowa - ok 200 mln telewidzów, wysyłamy kogoś, kto śpiewa jak u cioci na imieninach.

1 year ago

Ja się cieszę, że podczas Michała występu nie było żadnych chórków, tym bardziej, że w wersji studyjnej też ich nie ma. Lepsza oprawa sceniczna nie miałaby żadnego wpływu na ocenę jurorów w jego przypadku, natomiast większość zagranicznych telewidzów podawała Michała za przykład, że wystarczy świetny wokal, melodia wpadająca w ucho, magnetyzm wykonawcy i ciemne tło, aby przykuć uwagę widza. Nie należy liczyć wyłącznie na głosy Polonii, bo piosenka albo się podoba telewidzom albo nie. Szpak trafił w gust większości odbiorców, bo uzyskał ponad 22 miliony głosów, Kasia Moś ani Gromee nie powtórzyli tego sukcesu - Kasia z uwagi na mało eurowizyjną piosenkę. w dodatku bez refrenu i oprawę nie korespondującą z wymową piosenki, a Gromee z uwagi na słaby wokal Lukasa, któremu chórek nic nie pomógł.
Co do Dami - nie mogę wstawić linka, bo wtedy mój komentarz jest niewidoczny na YT, ale wystarczy jak wpiszesz tytuł filmiku - ESCKAZ in Stockholm: Dami Im (Australia) - Sound of Silence 2nd Rehearsal (nagranie z 7 maja 2016 – widać, że to playback) oraz występ finałowy : LIVE – Dami Im – Sound Of Silence (Astralia) at the Grand Final (całkowicie pominięto fragment zdejmowania wokalistki z pudła, aby nie pokazywać wpadki).

11 months ago

B B Jesteś pewny/pewna, że to był playback? Bo mógł być to również po prostu schowany chórek, który głośno śpiewał za nią. Takie przypadki akurat na Eurowizji są bardzo często. W tym roku jak Brytyjce zabrano mikrofon, to też te chórki leciały... Margaret jak była na Melodifestivalen, to już w ogóle była wspierana przez chór z tyłu tak mocno, że śpiewały całą piosenkę z nią... Większa jazda była z Julią Samojłową z Rosji, która w ogóle nie śpiewała wysokich partii w swojej piosence, bo wychodziło jej to tragicznie i wszystko zaśpiewał za nią chórek.

Ja się dziwię dlaczego Polska tak wysoko mocnego chóru nie wysyła nigdy na Eurowizję... Czasami nawet żadnego chóru - Michał Szpak i Kasia Moś chyba nie mieli żadnych wspomagaczy, nawet w takich momentach gdzie się prosiły - dla lepszego uwydatnienia piosenki. A Lucas miał tylko te trzy kobitki, które dośpiewywały w refrenie... To jest nic. Gdyby u nas chór taki bywał jak przy większości występów, to być może tych parę fałszy Lucasa nikt by nawet mnie usłyszał. Oczywiście uczciwe jest śpiewanie z chórkiem, które po prostu pomaga aniżeli śpiewa za ciebie... Ale na Eurowizji dopuszcza się i tak skrajne przypadki, więc czemu i my tak nie robimy? Przy piosence Light Me Up powinien był być schowany MĘSKI chórek, który by śpiewał ramię w ramię z Lucasem, a zamiast "tańców węża" powinien być sporządzony porządny układ taneczny wytańczony przez profesjonalnych tancerzy.

Dobra piosenka nie wystarcza do bycia w finale i wygrania Eurowizji. Najlepszy przykład to chyba Macedonia, która w tym roku wysłała świetną piosenkę - ale z tak okropnym występem, nie miała szans jakichkolwiek na finał.

11 months ago

Tłumaczenie jest bardzo proste. Przedostatnie miejsce u jurorów nie było podyktowane jakością wykonania piosenki. Wg dziennikarzy akredytowanych przy ESC, którzy byli obecni podczas koncertu finałowego dla jurorów Michał zafałszował tylko jeden raz, pod koniec piosenki. Podczas głosowania półfinałowego Michał otrzymał dużo punktów od telewidzów i mógł stanowić poważne zagrożenie dla Australijki, która była typowana przez jurorów na zwycięzcę konkursu, w dowód wdzięczności dla EBU Australii za wieloletnie duże wsparcie finansowe na rzecz ESC. W finale Dami Im otrzymała od jury 320 pkt (najwięcej), a Ukraina tylko 211, od telewidzów Dami Im – tylko 191, a Michał 222. Nikt z telewidzów nie wie na 100% czy ona śpiewała na żywo, czy z playbacku, bo podczas jednego z występów przedfinałowych kamera uchwyciła, jak podczas ściągania Australijki z wielkiego pudła na scenie miała rękę z mikrofonem oddaloną co najmniej pół metra od ust i nie śpiewała wcale w tym momencie, a jej śpiew leciał z głośników. W finale kamery celowo nie pokazały już tego momentu. Nie wierzę w żadną uczciwość jurorów w 2016 roku – wynik był ustawiony pod konkretną osobę. Michał został bardzo niesprawiedliwie oceniony, bo Samra z Azerbejdżanu fałszowała okropnie podczas wszystkich prób oraz podczas półfinału i finału, a dostała od jurorów 44 pkt., ale jej piosenka została skomponowana przez Szwedów, a konkurs odbywał się w Sztokholmie.

11 months ago

Katarzyna Lisek zgadzam sie z toba - tez bym zamienila tego Despacito z sylwestra na to by dolozyli a raczej wpompowali kase w Eurowizje bo bez tego nawet ze swietnymi piosenkami i super wokalistami bedzie trudno wygrac.... dla mnie wysylanie artystow na zasadzie a moze cos zadziala i uda sie w tym roku nie ma sensu..... bo okazuje sie ze i liczenie az nadto na Polonie nie wystarczy...... dzisiejsza eurowizja rzadzi sie innymi prawami niz ta sprzed 24 lat gdy startowala Gorniak..... wiec czas na solidne zmienienie podejscia.... aczkolwiek Polak choc madry po szkodzie jednak uczy sie co roku na bledach..... miejmy nadzieje ✌✌✌🎉🎉

11 months ago

saw

1 year ago

kawał głosu, wow

1 year ago

Powinna była być w top 10. :(

1 year ago

Polska jest najlepsza

1 year ago

Tylko ja wróciłem do tej piosenki po tej tegorocznej tragedii narodowej?

1 year ago

Ja wracam do tego wykonania cały rok. Istna rozkosz dla uszu i oczu. Wielka duma z Kasi i wielkie brawa za dostanie się do finału, co, jak widzimy, nie jest takie łatwe! Mimo że wiem, jak bardzo Gromee i Lukas starali się, by wypaść jak najlepiej, ich występu po obejrzeniu w telewizji - nie jestem w stanie więcej razy zobaczyć, czuję zażenowanie, gdy tylko to włączam na YT :(

1 year ago

Takie mam same odczucia. :( Nasze występy na ESC mogą tylko sie obronić mocą, wokalem i oryginalnością. Takie właśnie miała Ifi, czy Urlik.

1 year ago

dam17mdm właśnie teraz jakoś jest mi przykro, że nie wygrała Ifi Ude lub chociażby Monika Urlik :/

1 year ago

nie tylko. :) Ja tez wróciłem aby zobaczyc ten występ. Musze stwierdzić, że Kasia włozyła moc pracy i serca w ten występ eurowizyjny. Postarała się o każdy szczegół. wizualizacje, nagłosnienie, sporo wywiadów, wszystkie preparty eurowizyjne,. Czysty, piękny głos choć uważam, ze najlepsze jej występ był podczas tegorocznych preselekcji. Tam było idealnie. No cóż w tym roku zabrakło, głosu, choreografii (moc świateł), Gromee osiadł na laurach sądząc , że jest znany i było zbyt mało wywiadów, promocji. Kiedy to osttnie można jakoś darować, ale fałszowanie lukasa w tak prostej piosence? przez całe 3 min. To jest nie dopuszczalne. Zawiodłem sie, a dałem im kredyt głosując na nich w preselekcjach. Wolałbym aby wygrała wtedy Ifi Ude (ale co było i nie jest nie pisze się w rejestr). Szkoda.

1 year ago

Co ona ma na sobie?

1 year ago

Mila Sembratowicz sukienkę?

1 year ago

Bardziej mi się podobał jej gościnny występ w tym roku podczas Krajowych Eliminacji. Aranż z większym pazurem, szkoda że na Eurowizji go nie było. Tak czy siak występ świetny, 👌

1 year ago

JPRDL latarka serio już się nie dziwię dlaczego tak słabo poszło :/

1 year ago

Ale załapałeś, że to metafora, nie?

1 year ago

genialna!

1 year ago

Wiecej smutów to na pewno kiedyś wygramy

1 year ago

Ad4sh a w tym roku był jakiś smut nie. Portugalia jakoś smuta miała i wygrała w tym konkursie chodzi tylko i wyłącznie o Politykę wiec nigdy nie wygrany Wgl Polska powinna juz nie brać w tym gownie udziału szkoda tylko piniedzy

1 year ago